Zhduket një e mitur në Gjilan

HomeLajme

Zhduket një e mitur në Gjilan

Një femër ka raportuar se vajza e saj e mitur ka dalë nga shtëpia (me shoqet e saj) dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Në raportin 24 orësh të Polici

Ministria e Drejtësisë nuk e di se ku do t’i transferojë të burgosurit e Gjilanit për t’u bërë vend atyre nga Danimarka
I pa pranueshëm lajmi për vdekjen e Lindit, Valdrini thotë se do ta kujtojë për humorin dhe energjinë që na ka dhënë ai të gjithëve
Arrestohen dy persona në Gjilan, policia u gjeti marihuanë pasi i ndaluan për kontroll

Një femër ka raportuar se vajza e saj e mitur ka dalë nga shtëpia (me shoqet e saj) dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 22:00 në rrugën “Kumanova”, në Gjilan.

Tutje në raport bëhet e ditur se lidhur me rastin është informuar prokuror, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj e mitur, viktima femër kosovare, ka dalë nga shtëpia (me shoqet e saj) dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raport.