Zhduket një femër në Gjilan

HomeLajme

Zhduket një femër në Gjilan

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër është raportuar e zhdukur në Gjilan. Sipas raportit, rasti është paraqitur më 25 qershor. Rastin në p

ATK-ja rrit masat e kontrollit për verifikimin e punëtorëve të padeklaruar
Në Shtabin e PDK-së të motivuar dhe të mobilizuar për fitoren e Leonora Morina Bunjakut
OBSH-ja paralajmëron për përhapjen e një virusi të ri

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër është raportuar e zhdukur në Gjilan.

Sipas raportit, rasti është paraqitur më 25 qershor.

Rastin në polici e ka paraqitur bashkëshorti i saj, ndërkaq policia është duke hetuar.

“Gjilan 25.06.2021 – 07:00. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se bashkëshortja e tij viktima femër kosovare (me probleme psikike), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.