Zhduket një vajzë në Gjilan

HomeLajme

Zhduket një vajzë në Gjilan

Një person dje në rrugën “Ramadan Zeka” në Gjilan e ka raportuar të zhdukur në Polici vajzën e tij. Ai zyrtarëve policorë iu ka thënë se vajza e ti

Lëvizja Vetëvendosje: Vullneti i qytetarëve gjendet në kutitë e votimit
Tahiri e shqetësuar me konstatimet e Hillit: Qeveria duhet të jetë e përgatitur mirë për çdo sfidë
Kjo është 22 vjeçarja nga Gjilani që humbi jetën sot në aksident trafiku

Një person dje në rrugën “Ramadan Zeka” në Gjilan e ka raportuar të zhdukur në Polici vajzën e tij.

Ai zyrtarëve policorë iu ka thënë se vajza e tij është larguar nga shtëpia që nga data 17 prill dhe ende nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Rasti në Polici është iniciuar si “Person i zhdukur”.