Zhduket një vajzë nga Gjilani që vuante nga depresioni

HomeLajme

Zhduket një vajzë nga Gjilani që vuante nga depresioni

PERSON I ZHDUKUR Gjilan, 23.04.2022 – 02:30. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se motra e tij, kosovare, është larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet se ku mund të ketë shkuar. Sipas ankuesit ajo ka probleme me depresionin dhe këtë gjë e ka përsëritur edhe me parë. Rasti është duke u hetuar.

Qeveria miraton Projektligjin e Byrosë Shtetërore për Verifikimin dhe Konfiskimin e Pasurisë së Pajustifikueshme
​Osmani: FSK është e gatshme të mbrojë çdo cep të territorit të Kosovës
Ngjarje e rëndë në Kroaci: Dy trena përplasen mes vete, raportohet për të paktën tre të vdekur dhe shumë të lënduar

PERSON I ZHDUKUR

Gjilan, 23.04.2022 – 02:30. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se motra e tij, kosovare, është larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet se ku mund të ketë shkuar. Sipas ankuesit ajo ka probleme me depresionin dhe këtë gjë e ka përsëritur edhe me parë.

Rasti është duke u hetuar.