Zyrtare: Gjilani konfirmon transferimin e sulmuesit Blerim Krasniqi

HomeSport

Zyrtare: Gjilani konfirmon transferimin e sulmuesit Blerim Krasniqi

Klubi i Gjilanit ka konfirmuar edhe zyrtarisht arritjen e marrëveshjes për transferimin e sulmuesit shqiptar, Blerim Krasniqi. Gjilani ka vazhduar

Klubi i Gjilanit ka konfirmuar edhe zyrtarisht arritjen e marrëveshjes për transferimin e sulmuesit shqiptar, Blerim Krasniqi.

Gjilani ka vazhduar me përforcime para nisjes së sezonit të ri 2021/22 në Superligën e Kosovës.

‘Skifterat’ kanë konfirmuar tashmë edhe transferimin e sulmuesit të njohur Blerim Krasniqi, i cili së fundmi ishte pjesë e kampionit të Shqipërisë, Teuta.

Konfirmimi i marrëveshjes dhe transferimit të Krasniqit erdhi nga vet faqja zyrtare e Gjilanit në Facebook.

Ky transferim u konfirmuar me një video prezantim shumë të bukur nga gjilanasit.

Krasniqi pritet ta mbajë fanellën me numër 19 te Gjilani.