1 2 3 647 10 / 6463 POSTS

That’s best: Tinder or Plenty of Seafood?

That's best: Tinder or Plenty of Seafood? Growth, your own character is gone. Tinder lets you swipe aside free of charge, when you are POF enables [...]
Zemaj: Takimi i Ohrit e ka shpërfaqur mashtrimin 15-vjeçar të Kurtit

Zemaj: Takimi i Ohrit e ka shpërfaqur mashtrimin 15-vjeçar të Kurtit

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj ka thënë se kryeministri Albin Kurti është dashur që vetë të lajmërojë dhe të raportojë brenda [...]
Ngjarja e dhimbshme për familjen Daku në Gjilan, ky është burri që u gjet pa shenja jete në shtëpinë e tij

Ngjarja e dhimbshme për familjen Daku në Gjilan, ky është burri që u gjet pa shenja jete në shtëpinë e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të dielën në lagjen “Kodra e Dëshmorëve“ në Gjilan, ku një burrë është gjetur pa shenja jete nga bashkëshortja në shtëp [...]
Komuna e Gjilanit shpall konkurs për plotësimin e vendeve të lira të punës në shëndetësi

Komuna e Gjilanit shpall konkurs për plotësimin e vendeve të lira të punës në shëndetësi

Komuna e Gjilanit shpall konkurs për plotësimin e vendeve të lira të punës në shëndetësi 1.Titulli-Mjek/e te Pergjithshëm 5/ Pozita/, 2.Institucion [...]
Ramazani në Kosovë sivjet fillon më 23 mars

Ramazani në Kosovë sivjet fillon më 23 mars

Sipas kalendarit mysliman, muaji i Ramazanit sivjet fillon më 23 mars dhe përfundon me 20 prill. Ramazani është muaji [...]
Vdekje e dyshimtë në Gjilan, rasti po hetohet nga policia

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, rasti po hetohet nga policia

Gjilan – Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Në vendngjarje kanë dal njësitet përkatëse, me vendim [...]

How to Write My Essay About Writing Sample Papers

Are you concerned about how to write my own article? I understand, it is a bit intimidating when you first begin learning how to write my article. Thi [...]

Essay Helpers – Applying One For Your College Essay

An article helper is a great addition to any college course. As a student you will find you might have utilized a helper earlier, if it be your profes [...]
Gjithnjë e më pak nxënës në Kosovë, shkak migrimi dhe rënia e natalitetit

Gjithnjë e më pak nxënës në Kosovë, shkak migrimi dhe rënia e natalitetit

Duket se shpërnguljet e mëdha të popullsisë nga vendet rurale në ato urbane, dalja jashtë Kosovës dhe rënia e natalitetit, ka ndikuar që shumë [...]
Pas pak fillon takimi trepalësh në Ohër

Pas pak fillon takimi trepalësh në Ohër

Pas pak fillon takimi trepalësh në Ohër mes kryeministrin Albin Kurti dhe presidentit serb, Aleksandër Vuçiq, me përfaqësuesin e lartë të BE-së të pol [...]
1 2 3 647 10 / 6463 POSTS